Batavus Entree E-go Xn7 Donkerblauw 51 4 7 versnellingen met Bandrem met kabelbediening en incl. servicepakket
Plan een proefrit in! Neem contact op
"De Batavus Entree E-go® is voorzien van een speciaal frame. Hierdoor heeft deze stadsfiets een extra lage en ruime instap. Wil je graag makkelijk én veilig op- en afstappen? Dan is de Entree E-go® bij uitstek geschikt voor jou! De verstelbare stuurpen zorgt ervoor dat je de ideale zitpositie kan aanhouden om zo comfortabel mogelijk te fietsen.
Eenmaal onderweg profiteer je van de 7 versnellingen waardoor je altijd in het juiste tempo kan fietsen. De voorwielmotor trekt je als het ware vooruit zodat je een natuurlijke ondersteuning krijgt. Doordat het gewicht goed verdeeld is, ervaar je een heerlijk stabiele. Handig als je een stoepje op moet. En als je plots moet remmen voor een stoplicht, vertrouw je op de krachtige remmen. Een lekke band zal je overigens ook niet snel meer overkomen, want de Batavus Entree is voorzien van stevige anti-lek banden zodat je lekker door kan blijven fietsen!"
Extra lage en ruime instap (28 cm) ideaal voor veilig op- en afstappen
Ondersteuning door E-motion voorwielmotor met geďntegreerde versnellingsnaaf
Zeer stabiele en comfortabele fiets dankzij het speciale frame
Makkelijk uitneembare accu
7 versnellingen voor de ideale trapfrequentie
meerprijs voor 400wh €150.-
meerprijs voor 500wh €250.-
Deel het met uw vrienden!
Aangesloten bij:
NFP Fietsplan
Dealer van:
KingPolis Verzekeringen
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Mail een vriend
Stuur een link naar deze fiets aan een vriend of kennis.
Maandag: | Gesloten |
Dinsdag: | 09:00- 18.00 uur |
Woensdag: | 09:00 - 18.00 uur |
Donderdag: | 09.00 - 18.00 uur |
Vrijdag: | 09.00 - 18.00 uur |
Zaterdag: | 09.00 - 17.00 uur |
Zondag: | Gesloten |
Voor afwijkende openingstijden adviseren we om onze google pagina te checken. Tijdens nationale feestdagen zijn we altijd gesloten |